Multi online http://www.pewniaki.pl
    HOME    wyniki  |  Multilotek  |  Duży Lotek  |  Express Lotek 
SYMULATOR lotto
W serwisie znajdziesz :
Oferta - PEWNIAKI
FAQ poradnik
Multilotek systemy
Multlotek wyniki
Duży lotek wyniki
Express lotek wyniki
Regulamin
Księga gości
   
 
 Oferta MULTI online - PEWNIAKI


Jesteśmy pionierami rynku. Dbamy o dobre imię naszego serwisu dlatego nie sprzedajemy (jak inni) systemów rozumianych jako matematyczne wyliczenia dające 100-proc. gwarancję wygranej.
Około 100 REWELACYJNYCH 100% systemów kreślenia liczb znajdziesz w dziale systemy GRATIS !

Pamiętaj !

Gwarancji na wygranie dużych kwot dzięki matematycznemu rozpisaniu kombinacji liczb (systemom) NIE MA ! Jeśli masz trafne PEWNIAKI wtedy gra ma sens.

Dlaczego sprzedajemy PEWNIAKI, a SYSTEMY dajemy za darmo ?
W Multilotku są stałe wygrane. Więc nikt z nikim nie dzieli się pieniędzmi tak jak np. w Dużym Lotku. Żaden SYSTEM nie gwarantuje nam wygranej bez PEWNIAKÓW. Co nam po kombinacjach jak wiemy, że to dopiero 49% sukcesu. Dlatego jeśli skreślisz nasze PEWNIAKI wygrasz tyle samo co inni. Dzielimy się naszym szczęściem ... spróbuj swojego i TY.

Dlaczego mając
PEWNIAKI, sami nie gramy ?

Gramy, gramy i to z różnymi skutkami. Jednak zysk jaki osiągniemy na tydzień jest niewielki gdyż tak działa nasz system typowania. Dlatego chcemy się z Tobą Drogi Graczu podzielić liczbami, a za pieniądze uzyskane z abonamentu dalej rozwijać nasze systemy typowania liczb. Wierzymy, że pewnego dnia nasz system będzie niezawodny i przestaniemy udostępniać go innym.

Czy prawdopodobieństwo odgrywa tu jakąś rolę ?
Jak każdy wie teoria zawsze jest inna niż praktyka. Przez naszą stronę chcemy pokazać iż można wyliczyć niedoskonałości maszyny losującej. Twierdzimy dzięki temu iż bardzo dobrze można określić jakie liczby zostaną wylosowane.

Co zyskasz wykupując PEWNIAKI ?
Grając PEWNIAKAMI wygrasz razem z nami.

W PEWNIAKACH nie wysyłamy byle czego - zdarza się, że nasze systemy wyliczeń i porównań mają kłopoty z wytypowaniem właściwych liczb - wtedy nie rekomendujemy żadnych skreśleń. Niektóre losowania nie powtarzają się od razu nieraz trzeba na wygraną czekać np. 3 - 4 losowania. Wszystko także zależy od maszyn losujących - jeśli zostaną zmienione musi minąć co najmniej 15 losowań by nasze systemy zaczęły trafnie typować. Multilotek jest to gra losowa, a nasze systemy wyliczeń opierają się na powtarzalności liczb.

Zasady działania serwisu oraz wytyczne usługi PEWNIAKI znajdziesz w regulaminie.

Nie limitujemy czasu, w którym za darmo możesz korzystać z naszych generatorów systemów, oraz systemów obliczeń liczb. Nie obiecujemy kokosów jednak dzięki naszym PEWNIAKOM na pewno nie stracisz.

drukuj stronę -

  SYMULATOR lotto  |  kontakt © 1996-2019  GG: 323673